Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

MONBAT DYNAMIC 75AHNANKANG AS-1 135/80 R12MOTOR ZA CENTRALNA BRAVA
зголеми слика


MOTOR ZA CENTRALNA BRAVA

( New Technology )
Цена: 900 ден.


Опис:

  • ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА
  • MOTOR ZA CENTRALNA BRAVA
  • CENATA SE ODNESUVA ZA  EDEN MOTOR


Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics