Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Антени

Подреди по:
ANTENA ADAPTER FEMALE TO MALE

ANTENA ADAPTER MALE TO FEMALE АНТЕНА АДАПТЕР ЖЕНСКО-МАШКО

150 ден.


ANTENA ADAPTER MALE TO FELAME

ANTENA ADAPTER MALE TO FEMALE АНТЕНА АДАПТЕР МАШКО-ЖЕНСКО

150 ден.


ANTENA AVTOMATSKA A1.001

Automatic Motor Aerial,0-30°-5 Sections Stainless steel

3 690 ден.


ANTENA CALEARO SHARK

ROOF AMPLIFIRE ANTENA SHARK КРОВНА АНТЕНА АЈКУЛА СО ПОЈАЧАЛО

1 900 ден.


ANTENA KABEL PRODOLZETOK

FEMALE TO MALE CABLE ADAPTER , Cable Lenght 30 cm ,ANTENA KABEL-PRODOLZETOK

250 ден.


ANTENA KS 41401/B NICEL/BLACK

high qualitu

900 ден.


ANTENA KS-41443

High quality

900 ден.


ANTENA KT 23

Special for BMW 3 (E 36)

900 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 8 од 8

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics