Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Сетови кабли

Подреди по:
CQUENCE LK 20

set kabli 20mm

2 690 ден.


SINUS LIVE KS-6

Ideal for connecting smaller amplifiers. 5 m battery cable 6 mm² red with braid sheath, 30 A fuse with holder, 0.8 m battery cable 6 mm² blue for amplifier earth, 0.5 m blue for extra battery earth...

1 390 ден.


SINUS TEC BCS-1000

1 690 ден.


SINUS TEC BCS-2500

2 300 ден.


SINUS TEC BCS-600

Complete kit to connect a car amplifier

990 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»
резултати 1 - 5 од 5

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics