Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

ЕЛЕКТРИЧНИ СКУТЕРИ

Подреди по:
ЕЛЕКТРИЧЕН СКУТЕР HYHL-216

MOTOR 1000W VOLTEGA: 100-240V BATTERY:60V12AH LEAD-ACID BATTERY RANGE PER SHARGE: 35-55KM MAX.SPEED: 45KM/H MAX.LOAD: 200KG BRAKE WEIGHT: HYDRAULIC OILDISK BRAKE AND REAR DISC BRAKE SHOCK ABSORPTION SYSTEM: FROND AND REAR DOUBLE SHOCK ABSORPTION

44 990 ден.


ЕЛЕКТРИЧЕН СКУТЕР SU-002

Color:Black/white/yellow/red/blue Max.Speed:30-40 km/h Max.Mileage:40~80 km Max.Load:200kg Max climb capability:18 degree Battery:Lithium battery 60V/12AH Power:1000W Charging time:3~6H Tire size:18*9.5inch Product Size:1700*320*820mm Packing

49 990 ден.


ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ HY-ES3

● Електричен тротинет HY-ES3 so 7.8 Аh батерија ● Максимална брзина 25 km/h ● Големина на тркала - 8" ● Носивост - 120 kg ● Тежина - 15 kg ● Предна/Задна кочница,Електронска/Механичка ● Конструкција - Алуминиум ● Електричен тротинет HY-ES3 so 7.8 А

16 990 ден.


ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ HY-SP207

material : aluminum slloy color: black motor: 36v,350w/48v,500w max.speed : 35km/h battery: 36v/48v displey: color display max.load: 120kg brake: front and rear disc brake suspension: front suspension

21 990 ден.


ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ HY-XM365

WEIGHT: NW12KG/15KG MAX.SPEED 25KM/H BATTERY 36V/6.0-7.8 AH MAX.LOAD 125KG MOTOR 250W BRAKE ELECTRONIC BRAKE, DISC BRAKE LCD DISPLAY SPEED,POWER DISPLAY,TIME

20 990 ден.


ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ L9

Product Size:1054*436*1150mm(unfold)/11054*436*480mm(fold) Body Material: aluminum alloy Color:Black,White Tire size :8.5inch Max speed:25KM/H Motor rated power :250W Max climbing :15 Degrees Travel mileage :15-30KM Battery :36V 6.6ah 8.8ah

23 990 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 6 од 6

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics