Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

DURACELL

Подреди по:
DURACELL ADVANCED 63 AH

напон 12V капацитет 63ah стартна струја 650А поларитет: десен + гаранција : 30 месеци тежина : 16.5 кг димензија : должина 241 мм , ширина 175мм , висина 175мм

4 950 ден.


DURACELL ADVANCED 74AH

напон 12V капацитет 74AH стартна струја 740A поларитет: десен + гаранција : 30 месеци тежина : 18 кг димензија : должина 278 мм , ширина 175мм , висина 190мм

5 790 ден.


DURACELL ADVANCED 95AH

напон 12V капацитет 95AH стартна струја 820A поларитет: десен + гаранција : 30 месеци тежина : 23 кг димензија : должина 354 мм , ширина 175мм , висина 190мм

7 190 ден.


DURACELL EXTREME 105AH AGM

напон 12V капацитет 105AH стартна струја 950A поларитет: десен + гаранција : 40 месеци тежина : 29 кг димензија : должина 394 мм , ширина 175мм , висина 190мм

14 000 ден.


DURACELL EXTREME 70 AH AGM

напон 12V капацитет 70ah стартна струја 720A поларитет: десен + гаранција : 40 месеци тежина : 19 кг димензија : должина 278 мм , ширина 175мм , висина 190мм

10 200 ден.


DURACELL EXTREME 80AH AGM

напон 12V капацитет 80AH стартна струја 800A поларитет: десен + гаранција : 40 месеци тежина : 22 кг димензија : должина 315 мм , ширина 175мм , висина 190мм

11 400 ден.


DURACELL STARTER 44AH

напон 12V капацитет 44ah стартна струја 360А поларитет: десен + гаранција : 30 месеци тежина : 11.2 кг димензија : должина 210 мм , ширина 175мм , висина 175мм

3 300 ден.


DURACELL STARTER 55AH

напон 12V капацитет 55ah стартна струја 480А поларитет: десен + гаранција : 30 месеци тежина : 13.5 кг димензија : должина 241 мм , ширина 175мм , висина 175мм

3 950 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 8 од 8

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics