Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

MONBAT

Подреди по:
MONBAT DYNAMIC 100AH

напон 12v капацитет 100ah почетна струја 840А поларитет: десен + гаранција : 24месеци тежина : 21.5 кг димензија : должина 353 мм , ширина 175мм , висина 190мм

5 600 ден.


MONBAT DYNAMIC 45 AH

напон 12V капацитет 45AH стартна струја 360А поларитет : десен + гаранција 24 месеци тежина 11кг должина 207 , ширина 175, висина 175 мм

2 700 ден.


MONBAT DYNAMIC 55AH

напон 12V капацитет 55ah стартна струја 480А поларитет: десен + гаранција : 24месеци тежина : 13.2 кг димензија : должина 242 мм , ширина 175мм , висина 175мм

3 250 ден.


MONBAT DYNAMIC 66AH

напон 12V капацитет 66ah стартна струја 580А поларитет: десен + гаранција : 24месеци тежина : 15 кг димензија : должина 278 мм , ширина 175мм , висина 175мм

3 850 ден.


MONBAT DYNAMIC 75AH

напон 12v капацитет 75ah стартна струја 680А поларитет: десен + гаранција : 24месеци тежина : 16.4 кг димензија : должина 278 мм , ширина 175мм , висина 175мм

4 250 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»
резултати 1 - 5 од 5

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics