Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

TPMS - сензори

Подреди по:
PROGRAMATOR NA TPMS

27 900 ден.


TPMS 04.01.04

● ТПМС систем за следење на притисок и температура во гумите!

2 400 ден.


TPMS 04.01.06.433МХ3

● ТПМС систем за следење на притисок и температура во гумите!

8 990 ден.


TPMS T5

■ ТПМС Сензор со сопствен Дисплеј со соларен полнач

6 200 ден.


TPMS ЕР 1600

7 990 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»
резултати 1 - 5 од 5

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics