Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Паркинг сензори

Подреди по:
GT PSF OEM 4 SENZOR

GT PARKING SYSTEM detects the presence of rear obstacles during reversing maneuvers, signaling them inside the passenger compartment with a gradual acoustic warning. The wire reversing sensors integrate seamlessly into the bumper and have been designe

10 000 ден.


GT PSF OEM 8 SENZOR

GT PARKING SYSTEM detects the presence of rear obstacles during reversing maneuvers, signaling them inside the passenger compartment with a gradual acoustic warning. The wire reversing sensors integrate seamlessly into the bumper and have been designed us

20 000 ден.


PARKING SENSOR ( 4 PCS )

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И МОНТАЖА!

3 000 ден.


PARKING SENSOR DISPLEJ ( 4 sensor )

Во цената е вклучена монтажа.

3 500 ден.


PARKING SENZOR DISPLEJ ОЕМ

Со вклучена монтажа и 12 месеци гаранција!!!

6 990 ден.


PARKING SENZOR WI-FI ( 4 SENZORI ) PZ 304-W

Безжични паркинг сензори PZ-304W. Монтажата е вклучена во цената!

4 990 ден.


PARKING SENZOR ОЕМ ( 8 SENZORI )

-Во цената е вклучена и професионална монтажа. -12 месеци гаранција.

15 990 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 9 од 9

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics