Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Рикверц камери

Подреди по:
KAMERA 212L

2 390 ден.


KAMERA 890 B

HD kamera , Fih Eye tehnologija , agol na gledanje 170° -- vo cenata NE E VKLUČENA MONTAŽA

3 690 ден.


KAMERA 890 C

HD kamera , Fih Eye tehnologija , agol na gledanje 170° -- vo cenata NE E VKLUČENA MONTAŽA

3 990 ден.


KAMERA 890 IR

HD kamera , Fih Eye tehnologija , agol na gledanje 170° -- vo cenata NE E VKLUČENA MONTAŽA

3 700 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 8 од 8

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics