Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

JVC

Подреди по:
JVC ISO CONECTOR

COMPATIBLE WITH ALL JVC MODELS AFTER 2000 YEAR

590 ден.


JVC KD-X 141

Multi-Language Menu (EN, SP, RUS) Brightness Control & Auto Dimmer MP3,,WMA, WAV & FLAC Audio File Playback Android Playback 3-Band Paramertic EQ, 13 Presets 1 RCA Preout, 2,5V Front USB terminal Android Music Playback (AUDIO MODE and AUTO MODE) 2

3 790 ден.


JVC KD-X152

Short chassis (100mm) 15-Preset EQ Digital Track Expander Steering Remote Control Ready Unit without CD mechanism 3-Band Parametric Equalizer, 15-Preset USB with 1A Charge for Smartphone 1 RCA Preout, 2.5V (Rear/Sub Switchable) Red key Illuminatio

3 490 ден.


JVC KD-X162

FLAC Compatible 15-Preset EQ Digital Track Expander Steering Remote Control Ready

3 490 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»
резултати 1 - 4 од 4

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics