Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Tytan

Подреди по:
DIGITAL TILT SENSOR

Sensor gives a signal if car level is changed for more than 1.5 degrees.

3 100 ден.


TITAN ALARM OBAA

5 години гаранција за прв пат во Македонија / Во цената е вклучена професионална монтажа

13 590 ден.


TITAN ALARM OBAA FOR TRUCKS

5 години гаранција за прв пат во Македонија / Во цената е вклучена професионална монтажа

15 990 ден.


TITAN ALARM OCAA

5 години гаранција за прв пат во Македонија / Во цената е вклучена професионална монтажа

15 490 ден.


TITAN ALARM OHAA

5 години гаранција за прв пат во Македонија / Во цената е вклучена професионална монтажа

12 400 ден.


ULTRA SONIC SENSOR

Our ultrasonic sensor wasdesigned to protect a car interior against theft. It can be installed with most of the vehicle security system.

3 100 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 6 од 6

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics