Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

New Technology

Подреди по:     Прикажи #  

резултати 1 - 20 од 28
ALARM NT 320

12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА!

6 000 ден.


DALECINSKI MODUL AUDI

3 500 ден.


DVR CAMERA NT-12

2 800 ден.


KAMERA 212L

2 390 ден.


KAMERA 890 B

HD kamera , Fih Eye tehnologija , agol na gledanje 170° -- vo cenata NE E VKLUČENA MONTAŽA

3 690 ден.


KAMERA 890 C

HD kamera , Fih Eye tehnologija , agol na gledanje 170° -- vo cenata NE E VKLUČENA MONTAŽA

3 990 ден.


KAMERA 890 IR

HD kamera , Fih Eye tehnologija , agol na gledanje 170° -- vo cenata NE E VKLUČENA MONTAŽA

3 700 ден.


MOTOR ZA CENTRALNA BRAVA

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА

900 ден.


PARKING SENSOR ( 4 PCS )

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И МОНТАЖА!

3 000 ден.
Прикажи #  
резултати 1 - 20 од 28

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics