Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

ProXenon

proxenonlogo140

Најдобриот ксенон во Mакедонија и пошироко

Подреди по:     Прикажи #  

резултати 1 - 20 од 56
BALAST SLIM 24V

Заменски баласти за сите типови на возила со вклучена промена во цената и 6 месеци гаранција!

2 150 ден.


BALLAST 5DV00829000

5 990 ден.


BALLAST 5DV00900000

5 990 ден.


OEM BALLAST 10R-0413266 (model 2)

2012-2014 LD Rover Range Rover Evoque 2012-2014 Jaguar XF and XFR 2013-2014 Hyundai Santa Fe 2012-2014 Tesla S

5 000 ден.


OSRAM D1S

3 700 ден.
Прикажи #  
резултати 1 - 20 од 56

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics