Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Infinity

INFINITY KAPPA FOUR

Operating voltage 9-16 volts RMS power @ 4 ohms 100W x 4 RMS power @ 2 ohms 120W x 4 RMS bridged power @ 4 ohms 240W x 2 Total peak power 1500W Frequency response 15Hz – 35kHz@-3dB Crossover filter LPF/HPF 32Hz – 320Hz Variable 12dB/Oct THD + N a

17 990 ден.


Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics