Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Вработување

recruitmentНие сме секогаш отворени за соработка со млади, стручни и амбициозни луѓе со цел - остварување на заедничките интереси. Можете да бидете горди да се приклучите на компанија со долгогодишна репутација на извонредност, ефикасност, квалитет и безбедност.

Се што треба да направите е да ни пратите ваше CV на contact@dogsecurity.mk

Ако одговорот не го добиете веднаш, не се разочарувајте. Вашата пријава ќе биде зачувана во нашата архива и ќе ве повикаме веднаш штом се укаже потреба за работните способности што ги поседувате.

DogSecurity нема обврска да ги извести лицата коишто пратиле CV како искажан интерес за работа и учество во формирање на база на потенцијални кандидати за работен ангажман во нашата компанија. Сите апликации за вработување ќе бидат третирани како строго доверливи.

 

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics