Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

LUPA ZA PROEKTOR HELLALUPA ZA PROEKTOR ВСТ 3.0LUPA ZA PROEKTOR ВСТ 2.5
зголеми слика


LUPA ZA PROEKTOR ВСТ 2.5

( Generic )
Цена: 1 500 ден.


Опис:

Лупи за проектори за сите типови фарови. 
Х1 лежиште за сијалица.
Погодни за ксенон осветлување.
Цената е за 1 комад.
Монтажата не е вклучена во цената.Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics