Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

SINUS TEC BCS-2500Škoda Fabia 14>SINUS TEC BCS-600
зголеми слика


SINUS TEC BCS-600

( Sinus )
Цена: 990 ден.


Опис:

The complete kit to connect a car amplifier consists of:

Cable Car Audio Amplifiers made up to 200 watts for connection.

  • Plus 5 m cable with 30A fuse
  • Minus 0.5 m cable
  • 5m RCA cable
  • 5 m Remote Cable
  • 5 m Laustsprecherkabel


Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics