Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

WAIGEER HALOGENA SIJALICA PY21W 12V BAU15SWEFA 605WEFA 505
зголеми слика


WEFA 505

( WEFA )
Цена: 2 500 ден.


Опис:

Блутут модул за пуштање музика - Достапност за : Ауди АМИ, ВВ 12 ПИН, БМВ 12 ПИН,БМВ 10ПИН, МАЗДА, ОПЕЛ, РД4, ФИАТ/АЛФА/ФОРД

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics