Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

ANTENA CALEARO 7657009ANTENA CALEARO SHARKANTENA CALEARO CABLE 7657008-1
зголеми слика


ANTENA CALEARO CABLE 7657008-1

( Sonavox )
Цена: 1 200 ден.


Опис:

  • КРОВНА АНТЕНА СО КАБЕЛ 
  • ROOF ANTENA 
  • Lenght 40 cm
  • Section 1
  • Inclination 0-90°
  • Cable Lenght 230 cm


Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics