Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

JVC KD-X152KAMERA 212LJVC KD-X162
зголеми слика


JVC KD-X162

( JVC )
Цена: 3 490 ден.


Опис:

JVC KD-X162 • Car MP3 player 1DIN • Mosfet 50W x 4 / 50W x 2 +Subwoofer (4 ohms) 50W x 1 • AUX • USB • 2-Line VA LCD Display • Variable-Color Accent Key • Key Color Red • FM radio with RDS • 3-Band Paramertic EQ • Audio File Playback: MP3 WMA WAV & FLAC • Android Music Playback • Steering Remote Control Ready Very low power consumption when the ignition is turned off (ACC OFF > 1mA)

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics