Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

MODEL A75MODEL E36MODEL  E119
зголеми слика


MODEL E119

( Alpine )
Цена: Јави се за цена


Опис:

MODEL E119 17''8.0j 5x112 ET 35 CB 66.56 MATT BLACK POLISHED LIP 18'' 8.0j 5x112 ET 35 CB 66.6 SATIN BLACK POLISHED 18'' 9.0j 5X112 ET 35 CB 66.6 SATIN BLACK POLISHED

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics