Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

WEFA 605WF 505WEFA 606
зголеми слика


WEFA 606

( WEFA )
Цена: 5 990 ден.


Опис:

Фабричкото радио може да го збогатите со плус Блутут модул за разговори и пуштање музика , USB приклучок , SD карта. Без никакви измени во ентериерот. USB/BT - INTERFACE WEFA ● USB ● SD ● MICRO SD ● AUX ● BLUETOOTH / Calls + live streaming Достапни модели за возила : ■ Toyota 6+6 ■ Toyota 5+7 ■ Honda 2.3 ■ Honda 2.4 ■ VW 8 Pin ■ VW 12 pin ■ Mazda ■ PEUGEOT - 8pin RD3 ■ PEUGEOT - 12pin RD4 ■ CITROEN ■ RENAULT - 8pin ■ VOLVO - HU ■ NISSAN ■ SUBARU - Kenwood ■ SUZUKI - Clarion ■ FIAT ■ ALFA ■ LANCIA ■ Можност за приклучок на 2 x USB,SD,AUX BLUETOOTH (музика и разговори)

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics