Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

JVC ISO CONECTORJVC KD-X152JVC KD-X 141
зголеми слика


JVC KD-X 141

( JVC )
Цена: 3 790 ден.


Опис:

Multi-Language Menu (EN, SP, RUS) Brightness Control & Auto Dimmer MP3,,WMA, WAV & FLAC Audio File Playback Android Playback 3-Band Paramertic EQ, 13 Presets 1 RCA Preout, 2,5V Front USB terminal Android Music Playback (AUDIO MODE and AUTO MODE) 2-Line LCD: 13+8 Digits FLAC Compatible with Tag

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics