Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

SIGURNOSNI STRAFOVI STIL BULLSINUS TEC BCS-1000SINUS LIVE KS-6
зголеми слика


SINUS LIVE KS-6

( Sinus )
Цена: 1 390 ден.


Опис:

  • Ideal for connecting smaller amplifiers
  • 5 m battery cable 6 mm² red with braid sheath
  • 30 A fuse with holder
  • 0.8 m battery cable 6 mm² blue for amplifier earth
  • 0.5 m blue for extra battery earth
  • Plus 5 m CK phono cable with 3x shielding


Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics