Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

KAMERA ZA PARKIRANJE 112LKENWOOD ISO CONECTORKAMERA ZA PARKIRANJE 219А
зголеми слика


KAMERA ZA PARKIRANJE 219А

( New Technology )
Цена: 3 390 ден.


Опис:

 Камера за паркирање PZ 116

- ХД резолуција
- Широко аголна леќа 170°
- Night vision мод на работа
- Насочувачки виртуелни ленти
- За монтажа се доплаќаПлаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics