Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

АДАПТЕР FIAT BRAVO BRAVA ЗА РАДИО 281094-02АДАПТЕР FIAT PUNTO ЗА РАДИО 281094-04АДАПТЕР FIAT PUNTO ЗА ЗВУЧНИЦИ 271094-12
зголеми слика


АДАПТЕР FIAT PUNTO ЗА ЗВУЧНИЦИ 271094-12

( Alpine )
Цена: Јави се за цена


Опис:

  • Speaker Rings Ø165mm Fiat Punto
  • Adapter 271094-12


Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics