Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

FIAT PUNTO 281094-04 MASKA ZA RADIOFIAT-GRANDE PUNTO 10.519Fiat Punto, Punto EVO, Linea
зголеми слика


Fiat Punto, Punto EVO, Linea

( AudioSources )
Цена: 24 800 ден.


Опис:

 2DIN Android Smart Multimedia систем за Chevrolet Aveo.

12 месеци гаранција!

 

1. ЛЕД 7.0" ЛЕД 800x480 со капацитативен мулти тач

2. Вграден ГПС(iGo)

3. Вграден блутут со A2DP подршка

4. Подршка за команди на волан

5. Вграден FM/AM тјунер, со меморија за 24 станици

6. DualZone дисплеј

7. Mirror link опција за Android/iOS

8. Подршка за FLAC/Mp3/wma/DVD/DIVX

9. Два слота за SD,заден УСБ влез,заден iPod/iPhone конектор

10. Оперативен систем: Andorid

11. Canbus конекција

12. 4х60W излезна снага

13. И многу, многу повеќе... 

Ве очекуваме

 

 

 

 

 Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics