Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

FORD FOCUS SILVERFord Focus, Kuga, TransitFord Focus, Kuga, Transit
зголеми слика


Ford Focus, Kuga, Transit

( AudioSources )
Цена: Јави се за цена


Опис:

 2DIN Android Smart Multimedia систем за Ford Focus, Kuga, Transit.

12 месеци гаранција!

 

1. ЛЕД 7.0" ЛЕД 800x480 со капацитативен мулти тач

2. Вграден ГПС(iGo)

3. Вграден блутут со A2DP подршка

4. Подршка за команди на волан

5. Вграден FM/AM тјунер, со меморија за 24 станици

6. DualZone дисплеј

7. Mirror link опција за Android/iOS

8. Подршка за FLAC/Mp3/wma/DVD/DIVX

9. Два слота за SD,заден УСБ влез,заден iPod/iPhone конектор

10. Оперативен систем: Andorid

11. Canbus конекција

12. 4х60W излезна снага

13. И многу, многу повеќе... 

Ве очекуваме

 more categories


Android

OEM Interface

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics