Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

VW Golf IV '97>/Passat '01>/Polo '00>/Jetta '98>/Bora '00>VW Golf V и VI/Passat B6/Polo 9N и 6R/Passat CC/Tiguan/Sharan/ToVW Golf V и VI/Passat B6/Polo 9N и 6R/Passat CC/Tiguan/Sharan/To
зголеми слика


VW Golf V и VI/Passat B6/Polo 9N и 6R/Passat CC/Tiguan/Sharan/To

( AudioSources )
Цена: Јави се за цена


Опис:

2DIN Android Smart Multimedia систем во црна боја за VW Golf V и VI/Passat B6/Polo 9N и 6R/Passat CC/Tiguan/Sharan/Touran/Scirocco/EOS

12 месеци гаранција!

 

1. ЛЕД 7.0" ЛЕД 1024x600 со капацитативен мулти тач

2. Вграден ГПС(iGo)

3. Вграден блутут со A2DP подршка

4. Подршка за команди на волан

5. Вграден FM/AM тјунер, со меморија за 24 станици

6. DualZone дисплеј

7. Mirror link опција за Android/iOS

8. Подршка за FLAC/Mp3/wma/DVD/DIVX

9. Два слота за SD,заден УСБ влез,заден iPod/iPhone конектор

10. Оперативен систем: Android

11. Canbus конекција

12. 4х60W излезна снага

13. И многу, многу повеќе... 

Ве очекувамеПлаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics