Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

ODSTRANUVAC NA DAMKI I FLEKI FERAL 400mlOPEL ASTRA H, VECTRA C, CORSA D , ANTARA BLACKOEM VW Group Multimedia
зголеми слика


OEM VW Group Multimedia

( AudioSources )
Цена: Јави се за цена


Опис:

2DIN OEM Smart Multimedia систем во црна боја за VW Golf V и VI/Passat B6/Polo 9N и 6R/Passat CC/Tiguan/Sharan/Touran/Scirocco/EOS

12 месеци гаранција!

 

1. ЛЕД 7.0" ЛЕД 1024x600 со мулти тач

2. Вграден ГПС(iGo)

3. Вграден блутут со A2DP подршка

4. Подршка за команди на волан

5. Вграден FM/AM тјунер, со меморија за 24 станици

6. DualZone дисплеј

7. Mirror link опција за Android/iOS

8. Подршка за FLAC/Mp3/wma/DVD/DIVX

9. Два слота за SD,заден УСБ влез

10. Оперативен систем: WinCe 6.0

11. Canbus конекција

12. 4х60W излезна снага

13. И многу, многу повеќе... 

Ве очекувамеmore categories


Android

Universal

Audi

BMW

Chevrolet

Fiat

Ford

Honda

Hyundai

KIA

Mazda

Mercedes-Benz

Mitsubishi

Nissan

Opel

Peugeot

Rover

Seat

Škoda

SsangYong

Toyota

Volkswagen

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics