Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

WAIGEER H7 24V HALOGENA SIJALICAWAIGEER H8 HALOGENA SIJALICAWAIGEER H7 SUPER WHITE  HALOGENA SIJALICA
зголеми слика


WAIGEER H7 SUPER WHITE HALOGENA SIJALICA

( WAIGEER )
Цена: 400 ден.


Опис:

 

  • ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА 
  • WAIGEER H7 SUPER WHITE HALOGENA SIJALICA
  • Cross reference 9005 is also known as HB3
  • E—Mark Certified
  • Advanced Hard-Glass Drawn-Tube technology for increased reliability and a sleek look
  • Patented High-Temp Scratch-Resistant Cap insure precise luminous flux


Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics