Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

BATERIJA ZA DELECINSKO ZA  AVTOMOBILI
зголеми слика


BATERIJA ZA DELECINSKO ZA AVTOMOBILI

( Auto GS )
Цена: 100 ден.


Опис:

BATERII ZA SITE VRSTI ZA DALECINSKI ZA AVTOMOBILI

3V , 12V

  • 2016
  • 2025
  • 2032
  • 23AA
  • 27A


Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics