Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

ProXenon SET H7 55WProXenon SET H7 CANBUS 2nd GenerationProXenon SET H7 CANBUS
зголеми слика


ProXenon SET H7 CANBUS

( ProXenon )
Цена: 4 890 ден.
4 390 ден.
You Save: 500 ден.


Опис:

 • ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА  МОНТАЖА 
 • Xenon Bulb Sets 4.300К-6.000K
 • 12 месеци гаранција 
 • DSP new digital circuit design of CPU
 • All-in-one chip
 • Original USA and Euro parts
 • Xenon bulb with Philips technology
 • Natural lighting combination, soft white, anti-glare
 • Waterproof
 • Shockproof
 • Dustproof
 • Anti-interference
 • Open circuit protection
 • Short circuit protection
 • Plus & minus pole exchange protection
 • Low voltage protection
 • Over voltage protection
 • Energy saving solution
 • Specification:
 • Input Voltage: 9~32VWorking Current: 1.8A
 • Output Power: 35W
 • Working Temperature: -40℃~+105℃
 • Application Vehicle: 24V vehicle
 • Connector: AMP connector


Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics