Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

БРИШАЧИ FERAL HYBRID 24' и 26'БРИШАЧИ ЗА АВТОМОБИЛ FERAL 12'(едно парче)30cmБРИШАЧИ ЗА АВТОМОБИЛ FERAL 11'(едно парче)28cm
зголеми слика


БРИШАЧИ ЗА АВТОМОБИЛ FERAL 11'(едно парче)28cm

( Feral )
Цена: 210 ден.


Опис:

FEATURES:
  • Feral стандардните бришачи за автомобил се дизајнирани и произведени со најмодерните спецификации за квалитет и изработка во согласност со тоа да се исполнат интернационалните стандарди за сигурност и квалитет. Некој од нивните основни карактеристики се тоа дека тие се апсолутно безвучни, TUV CERT QS 9000/ISO9001, и се продолжена заштита на секое возило, лесно се монтираат и совршено одговараат.


Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics