Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

OSVEZUVAC NA VOZDUH SPREJ FERALOutlander '05-'13OSVEZUVAC ZA VOZDUH - SPREJ  MUSIC COLLECTION DO,RE,MI,FA,SOL,LA
зголеми слика


OSVEZUVAC ZA VOZDUH - SPREJ MUSIC COLLECTION DO,RE,MI,FA,SOL,LA

( Feral )
Цена: 230 ден.


Опис:

FEATURES:

  • FERAL MUSIC COLL. Освежувач на воздух-спреј
  • видови варијанти: DO, RE, MI, FA, SOL, LA,SI


Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics