Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

JBL STAGE 1220BJBL STAGE 502JBL STAGE 402
зголеми слика


JBL STAGE 402

( JBL )
Цена: 1 890 ден.


Опис:

General Specifications

Description4" (100mm) Dual Cone Car Speaker

Power Handling  20W RMS, 60W peak

Sensitivity   (@ 2.83V)85dB

Frequency   Response80Hz – 15kHz

Impedance  4 ohmsПлаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics