Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

JBL STAGE 402JBL STAGE 600CEJBL STAGE 502
зголеми слика


JBL STAGE 502

( JBL )
Цена: 2 000 ден.


Опис:

Неверојатните JBL Stage 502 по неверојатна цена само во Dog Security!

Спецификации;
Сензитивност (@ 2.83V) 91dB
Импеданса (ohms) 4 ohms
Фрекфенција 55Hz – 20kHz
Моќност 45W RMS, 135W peakПлаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics