Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

JBL GTO 751 EZJBL GTO-6429JBL GTO 939
зголеми слика


JBL GTO 939

( JBL )
Цена: 6 490 ден.


Опис:

  • 6" x 9" 300W 3 way speakers
  • Peak power: 300 W
  • RMS power: 100W
  • Sensitivity: 94 dB
  • Frequency response: 46 ~ 21 kHz
  • Mounting depth: 71mm
  • Impedence: 3-ohms
  • Sold in pairs and supplied with grills


Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics