Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

Антени

Подреди по:
ANTENA A2.101

Spare Rod for aerial APT 16V cm 38/Black Fiber

210 ден.


ANTENA A2.102

Spare Rod Black Fiber for 16V Aerial cm 23

210 ден.


ANTENA A2.107

UNIVERSAL MINI ROD FLEX

230 ден.


ANTENA ADAPTER FEMALE TO MALE

ANTENA ADAPTER MALE TO FEMALE АНТЕНА АДАПТЕР ЖЕНСКО-МАШКО

150 ден.


ANTENA ADAPTER MALE TO FELAME

ANTENA ADAPTER MALE TO FEMALE АНТЕНА АДАПТЕР МАШКО-ЖЕНСКО

150 ден.


ANTENA AVTOMATSKA A1.001

Automatic Motor Aerial,0-30°-5 Sections Stainless steel

3 890 ден.


ANTENA CALEARO 7657009

Roof Aerial 1 section stainlessw steel 24cm 0-90° , KROVNA ANTENA

900 ден.


ANTENA CALEARO CABLE 7657008-1

Lenght 40 cm, Section 1, Inclination 0-90°, Cable Lenght 230 cm ,КРОВНА АНТЕНА СО КАБЕЛ , ROOF ANTENA

1 200 ден.


ANTENA CALEARO SHARK

ROOF AMPLIFIRE ANTENA SHARK КРОВНА АНТЕНА АЈКУЛА СО ПОЈАЧАЛО

1 900 ден.


ANTENA KABEL PRODOLZETOK

FEMALE TO MALE CABLE ADAPTER , Cable Lenght 30 cm ,ANTENA KABEL-PRODOLZETOK

250 ден.


ANTENA KS 41401/B NICEL/BLACK

high qualitu

900 ден.


ANTENA KS-41443

High quality

900 ден.


ANTENA KT 23

Special for BMW 3 (E 36)

900 ден.


ANTENA KT 33

special for MBR 129

900 ден.


ANTENA KT 35

special for OPEL ASTRA

900 ден.


ANTENA KT 79

Special for VW GOLF 3 (08-91')

900 ден.


ANTENA SPORT BLACK

High quality

210 ден.


ANTENA VNATRESNA (ELEKTRONSKA) VOLCANO

This Car Electronic Antenna is a non-directional antenna which can be mounted anywhere inside your fiberglass vehicle. Recommended mounting in steel cars is on the windshield for best FM reception.

500 ден.


TELESCOPIC ANTENNA

Compatabile for all cars

1 200 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 19 од 19

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics