Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Volkswagen

Подреди по:
GOLF 4

GOLF 4

18 600 ден.


GOLF 7

GOLF 7

27 900 ден.


MAGOTAN/ CADDY/ PASSAT/ GOLF/ TOURAN / TIGUAN

Android Smart мултимедија систем VOLKSWAGEN MAGOTAN/CADDY/PASSAT/TIGUAN/TOURAN 9INCH 12 месеци гаранција!

21 700 ден.


OEM VW Group Multimedia

AudioSources ANS-610 2DIN OEM Smart Multimedia систем во црна боја за VW Golf V и VI/Passat B6/Polo 9N и 6R/Passat CC/Tiguan/Sharan/Touran/Scirocco/EOS по неверојатна цена

21 700 ден.


TOUAREG (2002-10) / MULTIVAN (2008-12)

Android Smart мултимедија систем TOUAREG (2002-10) / MULTIVAN (2008-12) 8.8 INCH 12 месеци гаранција!

27 900 ден.


TOUAREG (2005-09) 8.8 "

Android Smart мултимедија систем TOUAREG (2005-2009) 8.8 INCH 12 месеци гаранција!

27 900 ден.


VW Golf IV '97>/Passat '01>/Polo '00>/Jetta '98>/Bora '00>

AudioSources D90-410 2DIN Android Smart Multimedia систем во црна боја за VW Golf IV 1997-2003, Polo 2000-2009, Passat 2001-2005, Bora 2000-2009, Jetta 1998-2005, Sharan 2004-2007, Transporter по неверојатна цена

21 700 ден.


VW LAMANDO 2015 / GOLF 7

Android Smart мултимедија систем VW LAMANDO 2015 / GOLF 7 7 INCH. 12 месеци гаранција!

27 900 ден.


VW LAMANDO 2015/ GOLF

Android Smart мултимедија систем VW LAMANDO 2015 / GOLF 8 INCH 12 месеци гаранција!

21 700 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 9 од 9

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics