Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

Адаптери

Подреди по:
BATERIJA ZA DELECINSKO ZA AVTOMOBILI

3V,12V BATERII ZA SITE VRSTI ZA DALECINSKI ZA AVTOMOBILI 2016 / 2025 / 2032 / 23AA / 27A

100 ден.


МОТОР ЗА ЦЕНТРАЛНА БРАВА

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА

900 ден.


Реле 40А

Петконтактно реле / DC 12V 40A 14VDC

390 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»
резултати 1 - 3 од 3

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics