Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Seat

Подреди по:
Seat Altea, Alhambra, Leon, Toledo

AudioSources D90-610 2DIN Android Smart Multimedia систем за Seat Altea 2007-2011, Alhambra 2010-2011, Leon 2005-2012, Toledo 2004-2009 по неверојатна цена

21 700 ден.


Seat Ibiza 09>

AudioSources D90-650 2DIN Android Smart Multimedia систем за Seat Ibiza 2009-2013 по неверојатна цена

27 900 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»
резултати 1 - 2 од 2

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics