Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Opel

Подреди по:
Astra, Antara, Meriva, Vectra, Vivaro, Zafira сребрена боја

AudioSources AS-8820 2DIN OEM Smart Multimedia систем за Opel Astra 2006-2011, Antara 2006-2011, Meriva2006-2008, Vectra 2005-2008, Vivaro 2006-2010, Zafira 2005-2010 по неверојатна цена

18 600 ден.


CHEVROLET CRUSE OLD

CHEVROLET CRUSE OLD

24 800 ден.


Insignia 15

AudioSources 2DIN Android Smart Multimedia систем за Opel Insignia 2008-2013 по неверојатна цена!

27 900 ден.


OPEL ASTRA H

21 700 ден.


OPEL ASTRA H, VECTRA C, CORSA D , ANTARA BLACK

OPEL ASTRA H, VECTRA C, CORSA D , ANTARA BLACK

21 700 ден.


OPEL ASTRA J

27 900 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 6 од 6

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics