Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

KIA

Подреди по:
KIA CEED 2012>

AudioSources AS-8836 2DIN OEM Smart Multimedia систем за KIA CEED 2012> по неверојатна цена

18 600 ден.


KIA SORENTO

KIA SORENTO

24 800 ден.


KIA SPORTAGE 2010>

AudioSources AS-8803 OEM 2DIN OEM Smart Multimedia систем за KIA SPORTAGE 2010> по неверојатна цена

27 900 ден.


KIA SPORTAGE 2017

KIA SPORTAGE 2017

27 900 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»
резултати 1 - 4 од 4

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics