Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

BMW

Подреди по:     Прикажи #  

резултати 1 - 20 од 24
BMW Series 3(e46)

AudioSources AS-8608 2DIN OEM Smart Multimedia систем за BMW Series 3(e46) по неверојатна цена!

21 700 ден.


BMW 1 SERIES F20/F21 (2012-16) /BMW 2 SERIES F23 CABRIO (2013-16

Android Smart мултимедија систем BMW 1 SERIES F20/F21 (2012-16) /BMW 2 SERIES F23 CABRIO (2013-16) 10.25" 12 месеци гаранција!

40 300 ден.


BMW 2 SERIES F22/F45/F46 MPV(2018-) / BMW H1 F48 (2018-) 10.25"

Android Smart мултимедија систем BMW 2 SERIES F22/F45/F46 MPV(2018-) / BMW H1 F48 (2018-) 10.25" 12 месеци гаранција!

40 300 ден.


BMW 3 SERIES E90 (2005-12) / BMW 5 SERIES E60 (2005-10)

Android Smart мултимедија систем BMW 3 SERIES E90 (2009-12) CIC / (2005-2008) CCC / BMW 5 SERIES E60 (2009-10) CIC / (2005-08) CCC 8.8" 12 месеци гаранција!

40 300 ден.


BMW 3 SERIES E90/E91/E92/E93 (2005-12) 10.25"

Android Smart мултимедија систем BMW 3 SERIES E90/E91/E92/E93 (2005-2012) 10.25" 12 месеци гаранција!

40 300 ден.


BMW 3 SERIES F30/F31/F34 (13-17) BMW 4 SERIES F32/F33/F36(13-17)

Android Smart мултимедија систем BMW 3 SERIES F30/F31/F34 (2013-17) BMW 4 SERIES F32/F33/F36(2013-17) 10.25" 12 месеци гаранција!

40 300 ден.


BMW 5 SERIES F10/F11 (2011-12) CIC /F10/F11 (2013-16) NBT

Android Smart мултимедија систем BMW 5 SERIES F10/F11 (2011-12) CIC /F10/F11 (2013-16) NBT 10.25" 12 месеци гаранција!

46 500 ден.


BMW 5 SERIES GT F07(2009-12) CIC/ GT F07 (2013-16) NBT 10.25"

Android Smart мултимедија систем BMW 5 SERIES GT F07(2009-12) CIC/ GT F07 (2013-16) NBT 10.25" 12 месеци гаранција!

46 500 ден.


BMW 7 SERIES F01/F02 (2009-12) CIC / F01/F02 (2013-2015) NBT

Android Smart мултимедија систем BMW 7 SERIES F01/F02 (2009-12) CIC / F01/F02 (2013-2015) NBT 12 месеци гаранција!

46 500 ден.


BMW E39 10.25" / BMW X5 (1995-03) / E39(1995-03) / E53

Android Smart мултимедија систем BMW E39 10.25" / BMW X5 (1995-03) / E39(1995-03) / E53 12 месеци гаранција!

24 800 ден.


BMW E46 8.8"

Android Smart мултимедија систем BMW E46 8.8" 12 месеци гаранција!

24 800 ден.


BMW E46 9"

Android Smart мултимедија систем BMW E46 9" 12 месеци гаранција!

27 900 ден.


BMW OLD 1 SERIES E87 (2006-2012) 10.25"

Android Smart мултимедија систем BMW OLD 1 SERIES E87 (2006-2012) 10.25" 12 месеци гаранција!

40 300 ден.


BMW Series 3 (E90)

AudioSources D90-8706 2DIN Android Smart Multimedia систем за BMW e91 по неверојатна цена!

24 800 ден.


BMW Series 3 (E93)

AudioSources AS-8849 2DIN OEM Smart Multimedia систем за BMW e93 по неверојатна цена!

24 800 ден.


BMW Series 5(e39)/ Series 7(e38)/ X5(e53)

AudioSources AS-8818 2DIN Android Smart Multimedia систем за BMW: - e39 1996> - e53 2000> - e38 1994>

24 800 ден.


BMW X1 E84 (2009-15) 10.25"

Android Smart мултимедија систем BMW X1 E84 (2009-15) 10.25" 12 месеци гаранција!

40 300 ден.


BMW X1 E84 (2009-2013) 9"

Android Smart мултимедија систем BMW X1 E84 2009-2013 9" 12 месеци гаранција!

40 300 ден.


BMW X1 F48 (2016-17) NBT 10.25"

Android Smart мултимедија систем BMW X1 F48 (2016-17) NBT 10.25" 12 месеци гаранција!

43 400 ден.


BMW X3 E83 (2004-09) 10.25"

Android Smart мултимедија систем BMW X3 E83 (2004-09) 10.25" 12 месеци гаранција!

43 400 ден.
Прикажи #  
резултати 1 - 20 од 24

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics