Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Universal

Подреди по:
ALFA 159 I ALFA BRERA

ALFA 159 I ALFA BRERA

24 800 ден.


CHRYSLER , JEEP COMPAS

CHRYSLER, JEEP COMPAS

24 800 ден.


FORD C-MAX , FORD MONDEO

FORD C-MAX , FORD MONDEO

24 800 ден.


UNIVERSAL 1 DIN 2+32

14 990 ден.


Universal Car Android 1DIN KR-7116

1DIN универзален смарт мултимедија систем по неверојатна цена!

21 700 ден.


Universal Car Android D90-8101

2DIN универзален смарт мултимедија систем по неверојатна цена!

15 550 ден.


Universal Car AS-6002

2DIN универзален смарт мултимедија систем по неверојатна цена!

12 400 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 8 од 8

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics