Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Конектори

Подреди по:
ANTENA ADAPTER FEMALE TO MALE

ANTENA ADAPTER MALE TO FEMALE АНТЕНА АДАПТЕР ЖЕНСКО-МАШКО

150 ден.


ANTENA ADAPTER MALE TO FELAME

ANTENA ADAPTER MALE TO FEMALE АНТЕНА АДАПТЕР МАШКО-ЖЕНСКО

150 ден.


BMW KBL 035

ISO car radio lead, power + 4 speakers.

800 ден.


FAKRA ISO GOLF5

Fakra car antenna adaptor.

600 ден.


FAKRA ISO KONEKTOR

Fakra ISO connector.

600 ден.


JVC ISO CONECTOR

COMPATIBLE WITH ALL JVC MODELS AFTER 2000 YEAR

590 ден.


KENWOOD ISO CONECTOR

COMPATIBLE WITH ALL KENWOOD MODELS AFTER 1998 YEAR

590 ден.


PANASONIC ISO CONECTOR

COMPATIBLE WITH ALL PANASONIC MODELS AFTER 2000 YEAR

590 ден.


PIONEER ISO CONECTOR

COMPATIBLE WITH ALL PIONEER MODELS AFTER 2000 YEAR

500 ден.


SONY ISO CONECTOR

SONY ISO CONECTOR COMPATIBLE WITH ALL SONY AFTER 2003 YEAR

500 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 10 од 10

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics