Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Адаптери за автозвучници

Подреди по:     Прикажи #  

резултати 1 - 20 од 21
ADAPTER BMW ZA ZVUCNICI 271023-04

BMW 3 (E36) Limousine + Coupé 01/1991->04/1998 Rear Shelf

Јави се за цена


ADAPTER OPEL ASTRA,CALIBRA,OMEGA 271230-03

Speaker Rings Ø165mm Vauxhall / Opel Astra / Calibra / Omega / Vectra / Zafira / Аdapter 271230-03

Јави се за цена


ADAPTER OPEL ASTRA/CORSA ZA ZVUCNICI 271230-07

Speaker Rings Ø165mm Alfa/Citroёn/Fiat/Opel/Peugeot / Adapter 271230-07

Јави се за цена


ADAPTER OPEL CORSA F ZA ZVUCNICI 271230-05

Speaker RingsØ165mmVauxhall / Opel Corsa, Renault Trafic II

Јави се за цена


ADAPTER VW/PASSAT 271320-12

Speaker Rings Ø 165 mm for Audi/Seat/Skoda/VW

Јави се за цена


ADAPTER ZA ZVUCNICI 271320-13 SEAT LEON,SEAT TOLEDO,VW PASSAT,V

Adapter za zvucnici 271320-13 Seat Leon,Seat Toledo,VW Passat,VW Passat Variant,VW Golf IV / Colour: black

Јави се за цена


ADAPTER.ZV.SEAT IBIZA 2002 271328-03

Seat Ibiza '02>'08 , Rear/Front original location, Speaker Ø 165 mm

Јави се за цена


AUDIODESIGN 10.287

CAR SPEAKERS ADAPTER / CITROEN NEMO FIAT FIORINO PEUGEOT BIPPER 130MM - FRONT

Јави се за цена


CITROEN C3 MK.2247

Car speaker frame.

990 ден.


FIAT-GRANDE PUNTO MK.2278

Fiat Grande Punto speaker frame the front doors of 165 mm.

Јави се за цена
Прикажи #  
резултати 1 - 20 од 21

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics