Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

Facebook

андроид мултимедии

Сетови кабли

Подреди по:
CQUENCE LK 10

Set kabli 10mm

1 790 ден.


CQUENCE LK 20

set kabli 20mm

2 690 ден.


SINUS LIVE CH-50

Length:500 cm, shield: 3 x, Type 2ch, contains control wire (REM), Connector Material: metal, gold

590 ден.


SINUS LIVE CH-65

Length: 650 cm, shield: 3 x, Type: 2ch, contains control wire (REM): yes, Connector Material: metal, gold

650 ден.


SINUS LIVE KS-6

Ideal for connecting smaller amplifiers. 5 m battery cable 6 mm² red with braid sheath, 30 A fuse with holder, 0.8 m battery cable 6 mm² blue for amplifier earth, 0.5 m blue for extra battery earth...

1 390 ден.


SINUS TEC BCS

2 300 ден.


SINUS TEC BCS-1000

1 490 ден.


SINUS TEC BCS-600

Complete kit to connect a car amplifier

990 ден.


КАБЕЛ ЗА ЗВУЧНИЦИ 2x0.75mm2

ЦЕНАТА СЕ ОДНЕСУВА НА ЕДЕН МЕТАР ДОЛЖЕН

35 ден.


КАБЕЛ ЗА ЗВУЧНИЦИ 2x1.0mm2

цената се однесува на еден метар должен

50 ден.


КАБЕЛ ЗА ЗВУЧНИЦИ 2x1.5mm2

цената се однесува на еден метар должен

80 ден.


КАБЕЛ ЗА ЗВУЧНИЦИ 2x2,5mm2

Цената се однесува на еден метар должен

100 ден.


КАБЕЛ ЗА ЗВУЧНИЦИ 2x2.5mm2

цената се однесува на еден метар должен

100 ден.


КАБЕЛ ЗА ЗВУЧНИЦИ 2x4.0mm2

цената се однесува на еден метар должен

140 ден.


  • «« почеток
  • « претходно
  • 1
  • следно »
  • крај »»


Прикажи #  
резултати 1 - 14 од 14

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics