Што работиме ние

prodazba Продажба
Широк асортиман на автомобилски аудио и аларм системи

 

opremuvanje Опремување
Професионално вградување на сите видови опрема

 

servis Сервис
Дијагностика на електрични и електронски проблеми

 

contact

Контакт
+389 (0)2 2461 110
+389 (0)70 380 242
+389 (0)78 402 204
Повеќе...

 


clock-icon  Работно време:

   - Пон-пет 09:00 - 18:00
   - Сабота   09:00 - 16:00

 

андроид мултимедии

Лед диоди

Подреди по:     Прикажи #  

резултати 1 - 20 од 28
LED 9005 12V 35W 6000K ПАР

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА( освен во случај кога треба да се вади браник)

4 500 ден.


LED 9006 12V 35W 6000K ПАР

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА (освен во случај кога треба да се вади браник)

4 500 ден.


LED H11 12V 35W 6000K ПАР

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА (освен во случај кога треба да се вади браник)

4 500 ден.


LED H15 12V 35W

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА (освен во случај кога треба да се вади браник)

4 500 ден.


LED H4 12V 35W 6000K ПАР

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА (освен во случај кога треба да се вади браник)

4 500 ден.


LED H7 12V 35W 6000K ПАР

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА (освен во случај кога треба да се вади браник)

4 500 ден.


LED T10 10X3030

350 ден.


PROXENON LED GOLD

3 000 ден.
Прикажи #  
резултати 1 - 20 од 28

Плаќање до 36 рати со картичка и до 72 рати на кредит

visa visaelectron MasterCard maestro


© Copyright Dog Security, All Rights Reserved | Developed by ProInformatics